Ferencváros: Bácskai János történelmi sikerben bízik
A Fidesz ferencvárosi képviselőjelöltje biztos abban, hogy pártja történelmi sikert ér el a vasárnap esedékes időközi választás második fordulójában, s egy olyan mandátumot hódítanak el, amelyet a korábbi választásokon vagy a liberálisok, vagy a szocialisták szereztek meg. Bácskai János abban is bizonyos, hogy most már érvényes lesz a választás, annak ellenére is, hogy az MSZP az érvénytelenségre játszik, mert el akarják kerülni a történelmi kudarcot.• „Messzire hallatszó hangos szó lehet a ferencvárosi győzelem”
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!