Választ Sajólászlófalva

Időközi polgármester-választást tartanak vasárnap a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Sajólászlófalván.

MNO
2009. 03. 08. 7:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A falu első embere címért három független jelölt indul az időközi választáson: Ferenczi József, Rácz Lajos és Soós Józsefné, mindhárman társadalmi megbízatásban szeretnék betölteni a tisztséget. A 471 lakosú településen azért írták ki az időközi választást, mert Bencs Simon (független)polgármester tavaly novemberben elhunyt – mondta Berzyné Koterla Ildikó körjegyző. A jelöltekre 355 választópolgár adhatja le voksát a községben.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.