Kétharmados többséggel választották újra Gyimesi Lászlót

Továbbra is Gyimesi László a Fidesz szegedi szervezetének elnöke, a politikust kétharmados többséggel választották újra a csütörtök esti tisztújító gyűlésen. Ellenfele Balogi Dániel volt.

MNO
2009. 06. 18. 19:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gyimesi László megválasztása után elmondta: folytatni akarja a higgadt, szakmai alapokon nyugvó, hiteles politizálást, amivel – mint ahogy az EP-választás is bebizonyította – meg lehet szólítani a szegedieket.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.