Az esztergomi önkormányzatot terhelő befizetéssel kapcsolatban az MTI sikertelenül próbálta elérni Tétényi Éva polgármestert és Czunyiné Bertalan Judit megyei kormánymegbízottat.
Fizetni kellene az önkormányzatnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz idei költségvetésről szóló törvény módosításához zárószavazás előtt a kormány nevében benyújtott módosító javaslatában Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter legalább 750 millió forint befizetésére kötelezné Esztergom önkormányzatát – áll a parlament honlapjára szombaton felkerült előterjesztésben.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!