Kovács Viktória, a főkapitányság szóvivője elmondta: egyelőre csupán annyit tudni, hogy az ismeretlen férfi a nyakán sebesített meg egy nőt, akit kórházba szállítottak, az elsődleges információk szerint sérülései nem súlyosak. Az elkövető leugrott az erdőkertesi megállóban álló vonatról, majd elmenekült, a rendőrök forró nyomon üldözik, miközben megkezdték a tanúkutatást és a helyszínelést – közölte a szóvivő.
A Mávinform közleményben tudatta, hogy a Budapest–Veresegyház–Vác vasútvonalon utazók 25-30 perces késésre számíthatnak, mert délután fél négy körül a Vácra tartó vonatot Erdőkertes megállóhelynél rendőri intézkedés miatt fel kellett tartóztatni. A menetrend szerinti közlekedés az esti órákra állhat helyre – írta a vasúttársaság.
Megszúrtak egy nőt a váci vonaton
Az elkövető az erdőkertesi állomáson leugrott a szerelvényről, a rendőrök forró nyomon üldözik. A vonalon késésekre kell számítani.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!