2019. június 27., csütörtök, László napja

Címke: BL

414 cikk 1/42 oldal

Pillanatkép a kupacsapatokról

Hivatalosan június 15-én kezdődött a nyári átigazolási időszak a labdarúgó NB I-ben, a nemzetközi kupaporondon érintett csapataink már dolgoznak a keretük megerősítésén.

Bolgár ellenféllel kezd a Fradi a BL selejtezőben

A MOL Fehérvár FC montenegrói, a Debrecen albán, a Budapest Honvéd pedig litván ellenfelet kapott a labdarúgó Európa-liga-selejtező első fordulójának keddi sorsolásán.

A kiesési rangadótól a BL-győzelemig

Ha a harmadik évezredben arra kellett volna tippelni, melyik labdajáték-szakosztály nyeri a Ferencváros történetének első Bajnokok Ligája-serlegét, szinte mindenki a női kézilabdát mondja.

Megnyerte a BL-t a Fradi férfi vízilabdacsapata

A Ferencváros története során először megnyerte a Bajnokok Ligáját, ugyanis a szombati fináléban 10-10-es döntetlent követően ötméteresekkel 14-13-ra legyőzte a címvédő Olympiakoszt.

BL – Hat liverpooli a szezon keretében

A szombati döntő után az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta a Bajnokok Ligája-szezon álomkeretét, amelyben 20 játékos kapott helyet.

Negyedik döntőjét is elveszítette a Veszprém

A Veszprém 27-24-re kikapott az észak-macedón Vardar Szkopje csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi fináléjában, a kölni négyes döntő második játéknapján.

A Liverpoolé a trófea

Az FC Liverpool nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2018/19-es szezonját azt követően, hogy a sorozat szombat esti madridi fináléjában 2-0-ra legyőzte a Tottenham Hotspur együttesét.

Csúcstámadás a dóm árnyékában

Tavaly november óta hibátlan a Veszprém a férfikézilabda Bajnokok Ligájában, és ha tovább nyújtja a veretlenségi szériáját, akkor Kölnben megszerezheti a klub történetének egyetlen hiányzó trófeáját.
Vissza az oldal tetejére
Tisztelt olvasóink!
A Magyar Nemzet teljes archívumának feltöltése folyamatban van. Hamarosan az összes korábbi cikk elérhető lesz, addig szíves türelmüket kérjük.
a Magyar Nemzet szerkesztősége

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.