2020. január 22., szerda, Vince, Artúr napja

Címke: Gulyás István

8 cikk 1/1 oldal

Csoportelsőséget jelentő feltámadás

Hektikus első félidő után, a szünet után alaposan feljavulva nyert a magyar férfikézilabda-válogatott 24-18-ra az addig hibátlan Izland ellen az Európa-bajnokság E csoportjában, a 3., zárófordulóban.

Heroikus döntetlen a világbajnokkal

Ez több volt, mint helytállás. Az első félidőben négy, a másodikban három góllal is vezetett a magyar férfi-kézilabdaválogatott a világbajnoki címvédő Dánia ellen, végül 24-24 lett a végeredmény.

Máris túlteljesítették az elvárásokat

Jobban nem is kezdődhetett volna a férfi kézilabda Eb a magyar válogatott számára. Az oroszok elleni siker után a mieink hétfő este az Izland elleni vereséggel rajtoló Dánia ellen lépnek pályára.

Gulyás István: A dánokon lesz a nyomás

A férfi kézilabda válogatott szövetségi kapitánya szerint, ha a hétfői mérkőzésen végig ott tudunk lihegni a világbajnoki címvédő nyakán, akkor lehet esélyünk.