Az első magyar filmrendezőnő rémálma és a producer, aki a Hunyadi előtt meghódította a világot
A mozi 130 éves történelmét ünneplik a Budapesti Klasszikusfilm-maraton hihetetlen díszvendéggel és különleges vetítésekkel.
A mozi 130 éves történelmét ünneplik a Budapesti Klasszikusfilm-maraton hihetetlen díszvendéggel és különleges vetítésekkel.

A sorozat a Torontói Filmfesztiválon is bemutatkozik.

Hunyadi Jánost alig három héttel a nándorfehérvári diadal után ragadta el a halálos járvány.

A Hunyadi-sorozat verte ki nála a biztosítékot.

Méghozzá a mozikban.

Kevés kortárs magyar könyvsorozat gyakorolt akkora hatást a hazai olvasóközönségre, mint Bán Mór monumentális Hunyadi-regénysorozata. A történelmi eposz nemcsak a könyvesboltok polcain aratott sikert, hanem a képernyőkön is rögtön meghódította a közönséget.

Egyik legnagyobb királyunk történetével folytatódhat a sorozat.

Érdekes történelemképpel állt elő egy román férfi, miközben a nándorfehérvári diadal emlékkövét gyalázta.

Vissza-viszatérő kérdés a magyar filmgyártásban, hogy kinek készülnek a filmek, ha egyszer nem tódulnak a nézők a hazai alkotásokra a mozikba és a televízió képernyője elé. A Netflix és az online filmletöltési statisztikák azonban megadják a választ.

A történelmi sorozat nemcsak a tévében tarol.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Az autóút jelentős forgalma miatt torlódások alakulhatnak ki.

Rég eldöntött jelöltekkel, egymásnak ellentmondó számokkal fulladt érdektelenségbe Magyar Péter akciója.

Panyi Miklós egyeztetett a honvédelmi miniszterrel.

Forgalmi és közlekedési információk hétfőn reggel.

Egy szakértő szerint előbb békét köt, aztán távozik.

Magyarország minden támogatást megad a Nyugat-Balkán békéjének.

Ha nem akar a Nyugat békét, akkor Oroszország felkészülten várja a folytatást.

Brit sajtóértesülések szerint a Vörösök ajánlata hatvanmillió euró lehet a középpályásért.

The Hungarian Prime Minister posted a video segment recalling the astonishing yet touching words spoken by Marta Sebestyen, sister of Jozsef Sebestyen.

A háború következményeit nem lehet eltörölni.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.