Pride Retargets Schoolkids and Pre-Schoolers This Year
The Labrisz Lesbian Association has organized programs to disseminate gender propaganda in schools.
The Labrisz Lesbian Association has organized programs to disseminate gender propaganda in schools.

A genderpropaganda iskolai terjesztésére szervezett programokat a Labrisz Leszbikus Egyesület.

A szervezők legutóbb, a gyermekvédelmi törvényt megkerülve, a szülőket és a pedagógusokat vették célba az érzékenyítőtréningekkel.

Brüsszel több tízmillió forinttal támogatja a genderideológia terjesztését a magyar iskolákban.

A „romantikus oktatóvideó-sorozatként” definiált alkotás ezúttal az LMBTQ-közösséget ért állítólagos diszkriminatív eseteket dolgozza fel.

Most, hogy a gyermekvédelmi törvény eredményeként az LMBTQ-szervezetek kiszorultak az iskolákból, a Labrisz Leszbikus Egyesület a tanárok érzékenyítésével próbálja elérni a gyerekeket.

A nyugati elmebeteg fősodor el akarja söpörni a normalitást védelmező Orbán-kormányt.

A Labrisz Leszbikus Egyesület a Meseország mindenkié című kiadványon keresztül vinné be az LMBTQ-témákat az iskolába, akár alsós diákokhoz is.

Egy 2009-es tanulmány hosszan sorolja, hogyan érdemes becsempészni a homoszexualitás tematikáját a tananyagba.

A Labrisz Leszbikusegyesület a Meseország mindenkié című kiadvánnyal kapcsolatban képzéseket tart a pedagógusoknak, és a szülőknek is terveznek hasonlót.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Megszólalt a minisztérium, már a parlament előtt a javaslat.

Globális technikai problémák miatt ellehetetlenült az internet használata kedden napközben. A Magyar Nemzet oldala is érintett volt.

Nagyon kínos.

Minden irányba komoly kapcsolatokkal rendelkezik az évtizedek óta a baloldal háttérembereként tevékenykedő Kis-Fleischmann Éva.

A tárcavezető közösségi oldalán tett közzé bejegyzést.

A német kancellár egységes szabályozást javasol a németországi karácsonyi vásárok biztonságának érdekében.

A miniszterelnök a karmelita kolostorban fogadta Hassanal Bolkiah brunei szultánt.

While the EU leaders pursue a wartime economy, Hungary supports domestic businesses, the Hungarian Prime Minister’s political director says.

Egyszerű változtatásokkal orvosolható a probléma.

Nincs új kamat a nap alatt.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.