GVH-elnök: Digitális családvédelmi mozgalomra van szükség
Elsődleges a fogyasztók, a családok és gyermekek védelme.
Elsődleges a fogyasztók, a családok és gyermekek védelme.

Az elmarasztalt cégek mintegy 250 millió forint fogyasztói kompenzációt vállaltak.

A magas infláció mögött részben egyes cégek megnövekedett nyereségéhsége állt.

Rigó Csaba Balázs egy interjúban arról beszélt, hogyan járult hozzá az árfigyelő az egy számjegyű adat eléréséhez.

Népszerű termékekkel bővülhet az árfigyelő, és újabb bolthálózatok is csatlakozhatnak hozzá.

Rigó Csaba Balázs: A béke szolgálná legjobban az árstabilitást és az alacsony inflációt.

Az indulása óta több mint 650 ezer látogató kereste fel az online árfigyelő weboldalát – mondta a GVH elnöke.

Együttműködési megállapodást írt alá pénteken a Gazdasági Versenyhivatal (GVH), az Igazságügyi Minisztérium és a Miniszterelnökség.

Tenni kell azért, hogy a csatlakozásra váró, illetve a csatlakozás különböző szakaszaiban járó országok magukénak érezzék az uniós értékeket, valamint azért, hogy ez az elkötelezettség tükröződjön a nemzeti jogszabályokban is.

Támogatja a Gazdaságfejlesztési Minisztérium a Gazdasági Versenyhivatal online árfigyelő adatbázisának kialakításáról szóló javaslatot.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Ezt a rendőrség is megerősítette.

A főpolgármester ismét a kormány zsarolásába kezdett.

Adóemelések és megszorítások, a magyar emberek viszont egy jobb ajánlatot érdemelnek – értékelte Orbán Balázs.

A Podmaniczky Mozgalom frakcióvezetője szerint Tüttő Kata jelölése jó eséllyel megbukik a közgyűlésben.

Az európai háborúpárti vezetők sikerrel szorították vissza az amerikai javaslatok Európát érintő elemeit.

Kijev szeretné, ha még novemberben az ukrán elnök az Egyesült Államokba látogathatna.

Az amerikai béketerv kötelező választást ír elő Ukrajnában a háború lezárása esetén.

Most éppen a kutyákat és a macskákat akarják megadóztatni.

Plug-in hibrid hajtással üzen hadat a riválisoknak a jókora, 4x4-es Chery Tiggo 9. Tippeljen, mennyibe kerül!

The government will protect Hungarian farmers and Hungarian jobs.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.