Nem indult vonat Budapestre, a dolgozók a sínekre ültek

Sztrájk miatt hétfő reggel törölték a Belgrád és Budapest között közlekedő, Bécsbe tartó vonat indulását.

KSZ
2015. 03. 23. 12:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szerbiai vasúttársaság által alapított, mozgássérülteket foglalkoztató vállalat dolgozói a forgalom akadályozásával – többen a sínekre ültek – béreik kifizetéséért küzdenek. A dolgozók emellett a belgrádi helyi érdekeltségű vasút közlekedését is leállították, emiatt egyetlen járat sem indult el hétfő reggel. Belgrádból Budapestre hétfőn így a három helyett két vonat indul, késő délelőtt az Ivo Andric, este pedig a Beograd nemzetközi gyorsvonat.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.