A német kormány minimálisan feljavíthatja az idei GDP-növekedésre vonatkozó előrejelzését a Reuters hírügynökség értesülése szerint.

Hetven százalékkal olcsóbban adják az élelmiszert ebben a budapesti boltban
Több mint száz négyzetméteren.
A német kormány minimálisan feljavíthatja az idei GDP-növekedésre vonatkozó előrejelzését a Reuters hírügynökség értesülése szerint.
Az adatokat megismerő források azt mondták a Reutersnek, hogy a kormány szerdán 1,1 százalékra javítja fel az idei gazdasági bővüléssel kapcsolatos várakozását az eddig becsült 1 százalékról.
A név nélkül nyilatkozó források szerint a kormány 2021-re a gazdaság növekedésének a gyorsulására számít, de konkrét számok erről még nincsenek.
A Handelsblatt német gazdasági lap ugyanakkor a múlt héten azt közölte, hogy a kormány várhatóan 1,5 százalékban határozza meg a jövő évi GDP-növekedésre vonatkozó előrejelzését.
A német statisztikai hivatal, a Destatis adatai szerint tavaly 0,6 százalékkal nőtt a GDP. Egy évvel korábban, 2018-ban 1,5 százalékos, 2017-ben pedig 2,5 százalékos német gazdasági növekedést mértek.
Több mint száz négyzetméteren.
Évente mintegy félmillió berendezést szerelnek fel.
Huszonkét borvidékből tizenkettő érintett.
A kiemelkedően teljesítőket díjazza a kormány.
Ötgyerekes anya volt az áldozata a mai döbbenetes gyilkosságnak – újabb részletek derültek ki
Orbán véresszájú ellenfele leleplezte Magyar Péter ördögi tervét
„Halálhörgés, siralom” – Mélypontra került a súlyos beteg Schmuck Andor
Nem biztos, hogy Kapu Tibor akkor tér vissza az űrből, mint mondták – így áll a helyzet most
Nem hagymán vagy a húson múlik! Ez az apró lépés a tökéletes pörkölt titka
Kiderült az igazi ok: nem szimplán az atom miatt támadták meg Iránt – Londonig is elérnek a rakéták
Orbán Viktor kiállt a Csík zenekar énekesnője mellett, akit elárasztottak a gyűlölködő kommentek
Fucsovics Márton közel négy órás csatában jutott tovább Wimbledonban
Itt a bejelentés az orosz-ukrán háború végéről
Döbbenet! 30 milliós gépet hozathatott Ruszin-Szendi Romulusz a zsírleszívásához
Egyszerű kérdés nehéz válasszal: honnan jöttek az atomok?
Felháborodtak a pedagógusszervezetek a tiszás tanáron, aki már az óvodásokat is érzékenyítené
Több mint száz négyzetméteren.
Évente mintegy félmillió berendezést szerelnek fel.
Huszonkét borvidékből tizenkettő érintett.
A kiemelkedően teljesítőket díjazza a kormány.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.