Demszky Gábor volt a KlikkTV Tíz című műsorának a vendége. Úgy látszik, hogy az egykori főpolgármestert is reaktiválták az egyre aggasztóbb hibákat elkövető Karácsony Gergely pozíciójának megőrzése érdekében. A Lánchíd felújítása körüli botrány, a Geri-karók, illetve a meggondolatlan járatritkítások megtépázták a főpolgármester népszerűségét, ezért előhúzták a kalapból Demszkyt, hogy próbálja meg egyengetni jelenlegi utódjának az útját. A bukott SZDSZ egykori erős embere, sokak szemében Budapest tönkretevője nem is volt rest, kiállt Karácsony mellett, de súlyos hibát követett el.
A következőket mondta:
– Karácsony Gergelynek nagyon jó esélye van azért, amiért engem ötször megválasztottak. (…) Budapest polgármestere – az én véleményem szerint – az ország második embere, nem a közjogi státusa miatt, hanem a tényleges hatalma, befolyása, nemzetközi elismertsége, rangja miatt (…).
További Poszt-trauma híreink
Ezzel az önfényezésből adódó, túlzó kijelentésével Demszky olyan nagy terhet tett Karácsony Gergely nyakába, ami könnyen a mélybe ránthatja a főpolgármestert, hiszen nagyon rosszul végzi a munkáját, botrányok sora kíséri a működését, és ráadásul a felelősségvállalás nem éppen a legerősebb tulajdonsága.
Gábor, ez bizony hatalmas öngól volt.
Borítókép: Demszky Gábor (Fotó: Képernyőfotó)
…
Ha az összes Poszt-traumát látni szeretné, kattintson IDE!
További Poszt-trauma híreink
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezVéleményváró
Tovább az összes cikkhezA szerző további cikkei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




























Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!