Az olasz fiúk megcsípték a bronzot

Az utolsó negyed végén kettőt vágtak.

LM
2014. 07. 27. 18:00

A tavalyi világbajnoki és tavalyelőtti Eb-második montenegróiak remekül kezdtek, 3-1-re elhúztak, majd többször is egy vagy két góllal vezettek, ám a 2012-ben olimpiai ezüstérmes, 2013-ban vb-negyedik olaszok a második negyedben 5-5-nél beérték őket. A harmadik játékrészben 6-6 után 8-6-ra már az olaszoknál volt az előny, 8-8-nál azonban megint döntetlenre álltak a felek. A záró nyolc percben 9-9 után két olasz gól született, így 11-9 lett a vége, Olaszország zárt harmadikként, Montenegrónak ezúttal nem jutott érem.

A döntő 20.30-kor kezdődik, amit az mno.hu percről percre anyagában követhet.