Először veszített pontot a Debrecen a labdarúgó NB II-ben

A labdarúgó NB II harmadik fordulójában nem tudta megőrizni eddigi hibátlan mérlegét a Debrecen. A Loki 1-1-et játszott Siófokon.

2020. 08. 09. 19:41

Tischler Patrik bombagóljával a DVSC szerzett vezetést Siófokon, a labdarúgó NB II harmadik fordulójában. A két játéknap után százszázalékos Debrecen nem tudta növelni az előnyét, sőt ráült az eredményre. A mérkőzés végeredménye a hajrában alakult ki, Kiss Balázs – Tischlerhez hasonlóan – látványos góllal egyenlített.

Kondás Elemér csapata három forduló után már nem hibátlan az NB II-ben, a Siófok két vereség után megszerezte az első pontját a 2020–2021-es szezonban.

Siófok–DVSC 1-1 (0-1), NB II-es bajnoki mérkőzés, Siófok. Gólszerzők: Kiss B. (84.), illetve Tischler (45.).