Pont nélkül távozott az AS Roma a milánói San Siróból

Az AS Roma 2-0-ra kikapott az AC Milan otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Forrás: MTI2020. 06. 28. 19:37
AC Milan vs AS Roma
epa08514597 Milan's Hakan Calhanoglu (R) celebrates with teammates after scoring the 2-0 lead from the penalty spot during the Italian Serie A soccer match between AC Milan and AS Roma at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 28 June 2020. EPA/MATTEO BAZZI Fotó: MATTEO BAZZI

A hazaiak hétszer, a vendégek viszont csak két alkalommal találták el ellenfelük kapuját. A 76. percben Ante Rebić szerzett vezetést a Milannak, majd a 89. percben Hakan Çalhanoğlu állította be a végeredményt büntetőből.