A Szaturn a Nafta konszernnel kötött 2010-ig szóló szerződést, amelynek értelmében 60 millió dollárral gyarapodik. A moszkvai olajipari vállalat a közelmúltban az AS Romát szerette volna megvásárolni, de az olasz labdarúgásban indult államügyészségi vizsgálat végül elriasztotta a vevőjelöltet.
A múlt héten Roman Abramovics, az angol Chelsea milliárdos tulajdonosa – egyben a Szibnyefty cégcsoport főrészvényese – jelentette be, hogy 54 millió dollárral szponzorálja a CSZKA Moszkva együttesét. A többi fővárosi csapat közül a Szpartaknak a Lukoil, a Dinamónak pedig a Jukosz (Yukos) nyújt anyagi segítséget – adta hírül az origo.hu.
Orbán Viktor szerint ideje lenne a józan észre hallgatni, Brüsszelnek továbbra is Ukrajna a legfontosabb















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!