Holttestre bukkantak a bodzaszedők Karádon

Bodzaszedők bukkantak egy férfi holttestére Karádon.

MNO
2004. 08. 19. 8:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az akkor még ismeretlen személyazonosságú holttestet a felfedezői szerdán a somogyi település egy elhagyatott, öreg házában találták meg.

A rendőrségi vizsgálat rövid időn belül kiderítette, hogy a holtan talált férfi azonos egy helyi lakossal, akit egy ideje már eltűntként keresett a siófoki rendőrkapitányság. Az eddigi adatok arra utalnak, hogy a férfi valószínűleg önkezével vetett véget életének, idegenkezűségre utaló körülmény eddig nem merült fel.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.