Gyurta Dániel aláírta első szponzori szerződését

A KÉSZ-csoport, egy építési konzorcium kétéves szerződést kötött Gyurta Dániellel. Olimpiai ezüstérmes úszónknak ez az első hivatalos egyéni szponzori szerződése.

MNO
2004. 10. 19. 11:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Úszónk saját bevallása szerint nagy megtiszteltetésnek veszi a lehetőséget, mint ahogy komoly segítségnek tartja a nyugodt szakmai munka elvégzésében. Gyurta a 2005-ös montreali vb-n még csak 200 mellen tervezi a rajthoz állást, ám a 2006-os budapesti Eb-re már a 200 vegyessel is szeretné bővíteni a repertoárját. (NSO)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.