Ian Rush lehet a walesi válogatott kapitánya

Ian Rush, a Liverpool egykori kiváló csatára lehet a walesi válogatott szövetségi kapitánya. Mark Hughes távozása után a szövetség vezetői megkeresték a Rusht, aki jelenleg a Chester City menedzsere, ám klubja engedélye nélkül nem tárgyalhatott az állásról.

MNO
2004. 10. 30. 9:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Chester végül megadta a várt engedélyt Rushnak, aki már meghallgatta a szövetség ajánlatát, de még nem döntött a felkérésről. A Chesternél elégedettek a szakember munkájával, de ha Rush elvállalja a felkérést, elengedik a klubtól – közölte az nb1.hu.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.