Hajszárító okozta egy kétéves gyerek halálát Hévízen

Halálos áramütést szenvedett egy kétéves kislány pénteken este egy hévízi lakás fürdőszobájában – értesült az Objektív Hírügynökség.

MNO
2004. 11. 06. 14:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrségi helyszíni szemle adatai és a szakértői vélemények alapján kiderült, hogy a gyermek a kádba eresztett vízben egyedül fürdött, közben a kád mellett a hálózathoz csatlakoztatva hagyott hajszárító a vízbe került; ettől szenvedte el a halálos áramütést.

Az ügyben a Zala Megyei Rendőr-főkapitányságon foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak, amelyben vizsgálják a gyermekét egyedül nevelő 28 éves édesanya felelősségét is.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.