Halálos baleset Békés megyében

A kórházban halt meg az a férfi, aki személyautójával szerdán késő este szenvedett balesetet Békés megyében.

MNO
2004. 11. 11. 6:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A HavariaPress úgy tudja, az ötvenéves szarvasi férfi személyautójával a Szarvast Nagyszénással összekötő úton egy teherautó pótkocsijának ütközött.

A súlyos sérültet kórházba szállították, de az életét már nem lehetett megmenteni, néhány óra múlva belehalt sérüléseibe. Úgy tudni, a halálos balesetet szenvedett férfi Szarvas alpolgármestere volt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.