Hat méter magasból zuhant rá a betonoszlop

Halálos munkahelyi baleset történt Tolna városában, amikor egy daruról leszakadt egy magasba emelt betonoszlop – tudta meg a HavariaPress.

MNO
2004. 11. 08. 7:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Dédász tolnai telephelyén szombaton betonoszlopokat emelt egy daru, mikor hat méter magasságban elszakadt a heveder, emiatt egy betonoszlop rázuhant az alatta álló munkásra. A negyvenkilenc éves férfi a helyszínen belehalt súlyos sérüléseibe. A rendőrség munkavédelmi szakértők bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.