Lakos Imre a rosszindulatú Népszabadságról

MNO
2004. 11. 15. 8:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Lakos Imre, az SZDSZ budapesti elnöke: Ha nem a rosszindulat vezérli, bárki beláthatja: mindenben nem lehet aranyérmet nyerni. Egy-egy területen mindegyik közép-európai város „veri” a többit. Budapest például a páratlan színház- vagy fesztiválkultúrájával. Igen beszűkült szemléletre vall, hogy egy-egy részfelmérésből az újságíró túlzó, hamis általánosításra jut, s ezt elhiteti a lap olvasóival.

(Népszabadság, 2004. november 15.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.