Sok ittas vezető volt az utakon a hétvégén

Sok ittas vezetőt büntettek meg a rendőrök hétvégén, több sofőr ittassága csak azután derült ki, hogy balesetet okoztak – jelentette a Magyar Rádió.

MNO
2004. 11. 14. 13:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az 51-es úton a megszaporodó diszkóbalesetek miatt tartottak razziát, itt találtak olyan vezetőt is, aki egy liter whisky elfogyasztása után ült a volán mögé.

Az elmúlt napokban különösen sok halálos közúti baleset történt, ezért az Országos Rendőr-főkapitányság figyelmezteti az autósokat, hogy az út- és időjárási viszonyoknak megfelelően vezessenek.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.