Ferencvárosi koalíciós válság az étterembérletek miatt

Nem kizárt, hogy felbomlik a ferencvárosi MSZP–SZDSZ-koalíció a Boross Péter nevéhez köthető Gastorg Rt. botrányos helyiségbérleti ügye miatt. Az SZDSZ támogatású polgármester már megvonta szocialista alpolgármesterének hatáskörét, aki peren kívül a tartozás töredékéért egyezett volna ki a vendéglőbirodalommal rendelkező céggel.

Magyar Nemzet
2005. 01. 13. 23:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Továbbiak a pénteki Magyar Nemzet 3. oldalán

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.