Májusban alakíthatnak frakciót a nemzeti fórum tagjai

Az MDF-ből kizárt és kivált képviselőkből létrejött Nemzeti Fórum Egyesület májusban dönthet arról, hogy frakciót tagjai alakítanak vagy függetlenek maradnak.

MNO
2005. 01. 15. 18:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szervezet egyik alapítója, Lezsák Sándor az egyesület országos munkaértekezletén elmondta: a Nemzeti Fórummal együttműködők célja, hogy 2006-ban a parlamentben a Fidesz Magyar Polgári Szövetség mellett ott legyen egy kereszténydemokrata – MDF frakció is.

Székelyhidi Ágoston, az egyesület egyik szervezője a tanácskozáson a nemzeti önrendelkezési politikát képviselő, jobbközép szövetség létrehozásának fontosságát hangsúlyozta. (Magyar Rádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.