Emberi koponya a pécsi hulladékfeldolgozóban

Emberi koponyát találtak a pécsi hulladékfeldolgozóban – értesült a HavariaPress. Az emberi maradványra az egyik munkás bukkant rá, amikor egy szállítószalagról válogatta a műanyag palackokat.

MNO
2005. 02. 11. 13:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Azt egyelőre nem lehet tudni, honnan került az emberi maradványt tartalmazó szemét a telepre, hiszen a cég mintegy harminc település hulladékát gyűjti be és dolgozza föl.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.