Kisiklott egy villamos a fővárosban

Senki sem sérült meg, amikor kisiklott egy villamos Budapesten – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 02. 14. 13:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az 52-es villamos Pesterzsébet felől közlekedett a Kispest, Határ úti végállomás felé, amikor a régi típusú szerelvény második kocsija leugrott a sínről. Személyi sérülés nem történt a balesetben, a két megálló között elakadt járműről az utasok leszálltak, és gyalog folytatták útjukat. A helyszínelőket és a hibaelhárítókat még várják, a villamosközlekedés várhatóan csak órák múlva indul meg az érintett szakaszon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.