Határőr segített a tolvajok elfogásában

Szabadnapos határőr segítette a rendőröket egy tolvaj trió elfogásában Salgótarjánban - adta hírül a HavariaPress.

MNO
2005. 03. 25. 8:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A nógrádi megyeszékhelyen tegnap délután fedezték fel, hogy egy ABC-ben egy férfi és két nő nagy mennyiségű árucikket tulajdonított el, mintegy 40 ezer forint értékben. Az éppen arra járó szabadidős határőr feltartóztatta a gyanúsítottakat, majd visszatartotta őket a rendőrök kiérkezéséig. A triót végül előállították a városi kapitányságra, ahol lopás miatt indult eljárás ellenük.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.