Több ezer kórház kötelező biztosítás nélkül

Legalább 15 kórházat kellene becsukni, ha betartanák a törvényeket. Nekik ugyanis nincs kötelező felelősségbiztosításuk. A többi fekvőbeteg-ellátó intézmény sincs sokkal jobb helyzetben, „alibi- biztosításuk” ugyanis csak a kártérítések egy részére nyújt fedezetet. Az Egészségügyi Minisztérium régóta ígéri a megoldást, máig azonban semmi nem történt.

Magyar Nemzet
2005. 03. 25. 4:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Részletek a Magyar Nemzet mai számában.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.