Juscsenko: Ukrajna megoldotta politikai konfliktusait

Viktor Juscsenko ukrán államfő a törökországi Isztambulban egy beszéde alkalmával elmondta, hogy Ukrajna megoldotta az összes politikai kataklizmát és megoldotta a komoly politikai konfliktusokat.

MNO
2005. 06. 08. 13:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Forum internetes kiadvány szerint Viktor Juscsenko közölte: „Ma elmondhatom, hogy Ukrajna megoldotta az összes politikai kataklizmát, megoldotta az összes politikai konfliktust. Ma harmóniában dolgozik a parlament, az államfő és a kormány”.

Az államfő elmondása szerint a harmóniában dolgozó hatalom jelentős alapként szolgál a társadalomnak, elsősorban az üzleti közösségeknek. Juscsenko aláhúzta, hogy ő és a csapata azon dolgozik, hogy Ukrajnában „világos politika létezzen, amely az átláthatóság és a tisztesség elvén alapszik”, a gazdaságnak pedig ki kell kerülnie az árnyékból.

„Az a célom, a csapatom célja, hogy megmutassuk – a demokratikus, tisztességes erők egy év alatt is képesek olyan politikát teremteni a népnek, amely minden ember zsebén érezhet” – mondta az államfő.

karpatinfo.org.ua

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.