Lövöldözés egy szolnoki lakótelepen

Tisztázatlan körülmények között eldördült lövések miatt indított nyomozást a rendőrség Szolnokon - értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 06. 10. 9:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Csütörtökön este többen is arra lettek figyelmesek a Tisza-parti megyeszékhely egyik lakótelepén, hogy több lövés is eldördült az utcán. Szemtanúk szerint egy férfi, este kilenc óra után pár perccel, az üres parkban céltalanul lövöldözni kezdett, miden bizonnyal egy gáz-riasztó fegyverrel. Az ügyben a rendőrség garázdaság elkövetése miatt indított nyomozást.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.