Svájci kerékpáros körverseny: Ulrich vezet

Szökevények napja a svájci körversenyen. Ullrich továbbra is vezet, a szerdai 172 kilométeres szakaszt a hazai Albasini nyerte.

MNO
2005. 06. 16. 10:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A helvét kerékpáros viadal ötödik szakaszán, a Bad Zurzach és Altdorf közötti 172 km-es szakasz végén egy hatfős szökevénybolyból került ki a szakaszgyőztes, a svájci Albasini személyében. A 25. helyen célbaérő T-Mobile Teames Jan Ullrich megőrizte vezető helyét, 2 másodperccel az őt üldöző ausztrál McGee előtt A Crédit Agricole színeiben versenyző Bodrogi László a 106. pozícióban ért célba, a magyar kerekes az összetettben a 34., 4 perc 22 másodperccel az éllovas Ullrich mögött.

radio.hu

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.