Vízbe fulladt az eltűnt kamaszfiú Nyékládházánál

Holtan találták meg a tóban azt a kamasz fiút, aki sátorozás közben tűnt el még keddre virradóra Nyékládházánál.

MNO
2005. 06. 08. 12:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kedden a reggeli órákban jelentették be a rendőrségre, hogy Nyékládházán a középső tónál fiatalok sátoroztak, akik közül reggelre az egyik 16 éves miskolci fiú eltűnt. A kutatás és tanúkihallgatás során felmerült, hogy a fiú esetleg a tóban elmerült, ezért a miskolci SPIDER Speciális Mentők is a helyszínre vonultak. A délutáni órákban a vízben megtalálták a keresett fiú holttestét. A szemle során bűncselekményre utaló nyomot nem találtak, az ügy körülményeit államigazgatási eljárásban vizsgálja a Miskolc Rendőrkapitányság – adta hírül az Objektív Hírügynökség alapján a radio.hu.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.