A vártnál rosszabb lett az amerikai munkanélküliségi adat

A Bloomberg által megkérdezett szakértők 322 ezer új munkanélkülit vártak, ezzel szemben 336 ezer új munkanélkülit regisztráltak az USA-ban.

MNO
2005. 07. 14. 13:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A két héttel ezelőtti új munkanélküliek száma a korábbi számítások szerint 319 ezer fő volt, az újabb adatok fényében ezt most 320 ezerre igazították ki. A munkanélküli ellátásban részesülők száma 17 ezer fővel lett több az előzetesen várt 2 millió 600 ezerhez képest. Ugyanakkor a két héttel ezelőtti adatokat enyhén lefelé korrigálták: 2 millió 581 ezer főről 2 millió 572 ezerre.

(Napi Online)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.