Koncesszió-hosszabbítás: a Fidesz vizsgálatot javasol

MNO
2005. 09. 07. 18:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Halász János (Fidesz) az Országgyűlés kulturális bizottságának mai ülésén azt javasolta, hogy vizsgálóbizottság tanulmányoznia a két országos kereskedelmi televízió koncesszió-hosszabbításának módját. A tanácskozás után Halász János távirati irodának nyilatkozva hangsúlyozta, hogy sokkal kedvezőbb feltételekkel lehetett volna szerződni a mostani jogosultság 2007-es lejártát követő öt esztendőre a műsorszolgáltatókkal.

Újhelyi István (MSZP) szerint az ellenzék csupán vihart akar kavarni a téma elővételével.

Az ülés egyik napirendi pontja egyébként az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) elnökének a koncesszió-hosszabbítással kapcsolatos beszámolója volt.

(index)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.