US Open: Agassi bejutott a nyolc közé

Parádés mérkőzésen jutott a legjobb nyolc közé Andre Agassi az US Openen.

MNO
2005. 09. 06. 7:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A hetedik helyen kiemelt, 35 éves amerikai teniszező a belga Malisse ellen győzött öt játszmában, 6-3, 6-4, 6-7, 4-6, 6-2-re. Két másik amerikai is megörvendeztette a New York-i közönséget, mivel James Blake és Robby Ginepri is túlélte a negyedik fordulót. Blake a spanyol Robredót, Ginepri a francia Gasquet-t búcsúztatta. Szintén továbblépett az argentin Guillermo Coria, aki a chilei Massu-t győzte le öt játszmában.

Mary Pierce kiejtette Justine Henin-Hardennét. A tenisz US Open női egyesének negyedik fordulójában a francia Pierce 6-3, 6-4-re verte a torna egyik legnagyobb esélyesét. Pierce ezzel visszavágott a Roland Garros döntőjében elszenvedett vereségért a belga játékosnak.

A többi kiemelt sikerrel vette a nyolcaddöntőt. A francia Mauresmo az orosz Lihovceva, az orosz Gyementyjeva a svájci Schnyder, az amerikai Davenport pedig a francia Dechy legyőzésével került a legjobb nyolc közé. (MobilPress/MR)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.