Zara László: A kényszervállalkozók legálisan dolgoznak

MNO
2005. 09. 02. 8:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Zara László, az Adótanácsadók Egyesületének elnöke: Arról viszont nagyon kevés szó esett – és esik mind a mai napig –, hogy a kényszervállalkozóknak nevezettek legálisan dolgoznak. Adót és járulékot fizetnek, ami az eva bevezetése óta még inkább egybeesik az érdekükkel, és ezért vélhetően jelentősebben hozzájárultak a költségvetési bevételekhez is.

(Magyar Hírlap, 2005. szeptember 2.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.