Ittas sofőrrel ütközött a rendőr Békés megyében

Egy rendőr és utasa is megsérült, amikor egy ittasnak bizonyuló autóssal ütközött Békés megyében - értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 10. 10. 9:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset vasárnap délután történt, Vésztő és Körösújfalu között. Egy szolgálaton kívül lévő, pihenőidejét töltő őrmester saját autójával haladt Vésztő külterületén, amikor egy kereszteződésben egy autós nem adta meg neki az elsőbbséget. Emiatt a két jármű összeütközött, s a balesetben a rendőr és utasa is könnyebben megsérült. A másik autó vezetőjénél az alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért vérvételre állították elő.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.