Új költségvetés készítésére szólítja fel a kormányt az MDF

MNO
2005. 10. 08. 14:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az MDF országos választmánya (ov) felszólítja a kormányt, hogy terjesszen az Országgyűlés elé egy új sarokszámokra épített költségvetést az euró 2010-es bevezetése érdekében – jelentette ki Katona Kálmán, az ov elnöke a testület ülését követően.

Bod Péter Ákos, a párt szakpolitikusa, volt jegybankelnök közölte: egy új költségvetés akkor lenne hiteles, ha a GDP legalább két százalékával kisebb deficitet tartalmazna a jelenleg tervezett 7 százalékhoz közelítő mérték helyett. – A miniszterelnök felelőtlenül vonta be a kampányba az euróra áttérés ügyét – mondta Bod Péter Ákos. (teletext.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.