Kisebb parlamentről tárgyal ma is a négy parlamenti párt

Ismét tárgyalóasztalhoz ülnek a parlamenti pártok képviselői, hogy a kisebb parlament és a választójogi rendszer átalakítása érdekében közös álláspontra jussanak.

MNO
2005. 11. 08. 7:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az SZDSZ kezdeményezésére nyár eleje óta zajló egyeztetéssorozat keretében már megvitatták a pártok által kidolgozott választási modelleket, az újabb fordulón az MSZP, a Fidesz és az SZDSZ elképzeléseit egyesítő javaslatot nyújtanak be a liberálisok.

(klubradio.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.