Külső szerelési munkát végzett a Nemzetközi Űrállomás legénysége

A több mint öt órás munkát mára virradóra hajtotta végre az orosz és az amerikai asztronauta a Földtől mintegy 400 kilométerre keringő űrállomáson.

MNO
2005. 11. 08. 8:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Valerij Tokarjev és William MacArthur szabadjára engedett a kozmoszban egy szondát, amely az elektromosan töltött részecskéket vizsgálja, kicserélt egy kamerarögzítőt és leszerelt két elhasználódott műszert.

(hirtv.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.