Bodnár: Álnok ember irányítja a magyar focit

Bodnár György alkalmatlannak tartja a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöki posztjára Kisteleki Istvánt.

MNO
2006. 02. 14. 13:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Szaknévsor első embere szerint a Magyar Labdarúgó Liga elnöke „olyan pénzeket mozgatott, amelyeket nem mozgathatott volna”.

Bodnár elmondta: számára mindegy, ki az MLSZ elnöke, amíg a futballt képviseli, de hogyha egy olyan „álnok” ember irányítaná a magyar futballt, mint Kisteleki István, akkor fel kell emelnie a hangját.

Bodnár György azt is cáfolta, hogy a profik egyhangúlag támogatnák Kistelekit, hiszen a szóban forgó ülésen 47 tagból mindössze huszonöten voltak jelen.
(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.