Ronaldo távozhat a Real Madridtól. Ezt maga a brazil csatár jelentette ki egy mai sajtótájékoztatón. A kétszeres Aranylabdás azért gondolkodik a távozáson, mert szerinte a szurkolók soha nem fogadták el, s nem érzi jól magát a spanyol fővárosban. A kijelentés hátterében valószínűleg az áll, hogy a szombati Alaves elleni találkozón a szurkolók kifütyülték Ronaldót, amiért ezúttal sem lőtt gólt. A brazil 2002-ben, szerződött Madridba, s azóta minden szezonban ő rúgta a spanyol csapatban a legtöbb gólt.
„Tettem már annyit a csapatért, hogy ne részesüljek ilyen bánásmódban. Döntésemről már tájékoztattam Perez elnök urat, ő tudja, hogy milyen érzések kavarognak bennem. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen korán távozhatok Madridból” – fogalmazott a csatár, aki a nyári világbajnokság után dönt majd a jövőjéről.
(hirtv.hu)
Rettegett fegyvert vetett be Oroszország, megsemmisült az ukránok bázisa















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!