Hármas karambol Fejér megyében

Egy ember életét vesztette vasárnap délután Dunaújvárosban abban a balesetben, melyben két autó, és egy kisteherautó ütközött - jelenti a HavariaPress.

MNO
2006. 03. 13. 7:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A belváros felől a 6-os főút felé haladó Kia a vasúti felüljáró előtt egy éles kanyarban áttért a szemközti sávba, ahol bal elejével egy Lada Samarába ütközött. Az autóba még a Lada mögött haladó Mercedes kisteherautó is belehajtott.

A Kia 62 éves dunaújvárosi sofőrje a helyszínen életét vesztett, holttestét a tűzoltók szabadították ki a kocsiból. A Ladában egy négytagú család utazott, az autót vezető édesapa és a hátul utazó egyik gyermek súlyosan sérült.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.