Vádat emelnek a lezuhant mentőhelikopter pilótája ellen

Befejezte a vizsgálatot és vádemelési javaslattal átadta az ügyészségnek a pécsi helikopterbaleset ügyét a baranyai rendőrség – jelenti a HavariaPress.

MNO
2006. 03. 07. 8:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A felszállás után lezuhant mentőhelikopter pilótáját súlyos testi sérülést okozó, légi közlekedés veszélyeztetésével vádolják. A székesfehérvári pilóta kitart amellett, hogy a balesetet műszaki hiba okozta, egyébként azon felül nem emlékszik semmire.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.