Visszatekert kilométerórák egy autószalonban

Kétszer adott el visszatekert kilométerórával egy Opel Astrát a kecskeméti autókereskedő – jelenti a HavariaPress.

MNO
2006. 03. 06. 9:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autószalonos majdnem kétmillió forintért adott el egy Opelt egy kaposvári hölgynek, aki akkor vette észre, hogy az autóval több gond is van amikor a vásárlás után hazafelé tartott. A pórul járt nő a kocsit szerelőhöz vitte, ahol kiderült, hogy az autó a 84000 kilométer helyett több mint 240000 kilométert futott. A nő a gépkocsit visszavitte a kereskedőnek, aki tőle a járművet visszavette, az előleget visszaadta és a banki hitelt kinullázta.

Viszont a nő feljelentést tett a kecskeméti rendőrkapitányságon, mert a vásárlás során más kiadásai is voltak, azonban ezeket a kiadásokat a kereskedő nem volt hajlandó megtéríteni. A kereskedőt a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, és ő elismerte a csalást. Az is kiderült, hogy a kereskedés az Opelt a 86000 kilométeres óraállással ismét eladta 1,7 millió forintért egy budapesti férfinak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.