Halott csecsemő a kukában

Kukába dobott, halott csecsemőt találtak Miskolc Avas városrészében csütörtökön este - jelenti a HavariaPress.

MNO
2006. 04. 13. 17:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A halottszemle jelenleg is folyik, még nem tudni, hogy a csecsemő halva született, vagy születése után vesztette életét. A Miskolci Rendőr-főkapitányság nyomozói megkezdték a nyomozást, egyelőre nem ismert az anya személye sem.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.