Tamás Ervin: Orbán tegnaptól a múlt embere lett

MNO
2006. 04. 11. 9:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tamás Ervin: Orbán tegnaptól a múlt embere lett, s ezt annak is éreznie kell, aki eddig a jövőt látta benne. Bár a vereség ízével többször megismerkedhetett a győzelemre szakosodott politikus, de a megsemmisítő, Gyurcsány Ferenc részéről akár túlteljesítettnek is minősíthető KO-val csak múlt heti tévévitájukon. A babérlevelek hangosan hullottak alá Orbán homlokáról, és úgy tűnik, hogy a nézők másnap már elsősorban Dávid Ibolyára figyeltek.

(Népszabadság, 2006. április 11.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.